Type juweel: vintage diamanten oorbellen uit de jaren 50
Conditie: zeer goed
Stijl: vintage jaren 50
Tijdperk: ca. 1950
Materiaal: 18K geelgoud en witgoud (toetssteen getest)
Diamant(en): Vier roosgeslepen diamanten, geteste en gegarandeerde natuurlijke diamanten. We hebben niet het gewicht van deze diamanten, wat normaal is in onze handel als het gaat om rozengeslepen.
We laten alle diamanten in al onze vintage en antieke juwelen testen door het IJGC - lab, of het nu gaat om natuurlijke diamanten of in het lab gekweekte diamanten. Wanneer diamanten in onze juwelen in een laboratorium gekweekt blijken te zijn, bieden we ze niet aan. Daarom garanderen wij dat alle diamanten in dit juweel 100% natuurlijk zijn.
Geboorte- en maandstenen: Diamant is de geboortesteen (of maandsteen) voor april.
Kenmerken: Geen spoor.
Afmetingen: hoogte 2,12 cm (0,83 inch) - Zie afbeelding met liniaal in cm en inches
Gewicht: 2,90 gram (1,86 dwt)
Adin referentie Nº: 23047-0179
- Wordt geleverd met professioneel rapport van echtheid.
- Verzending verzekerd en aangetekend (of ophalen)
- Buiten de EU kunnen invoerrechten etc. van toepassing zijn.
- Bekijk hier onze feedback om te zien hoe tevreden onze klanten zijn.
- Zie meer van onze producten, bezoek: https://prf.hn/click/camref:1011l3RSR/creativeref:1101l25680/destination:https%3A%2F%2Fauction.catawiki.com%2Flotsfrom%2FAdin
- Antieke en vintage sieraden worden vaak opgeknapt, verbouwd of gerepareerd om het plezier en de draagbare levensduur te verlengen. Het is niet ongebruikelijk dat oudere items hiervan het bewijs zien.
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl