Extra lange of 2 rij parels Goldsmith's Germany Halsketting met echte Japanse zee/zoutwater Akoya parels met een extra glanzende glans en ronde tot bijna ronde vorm en zilveren slot betoverd met zeer glanzende parel. Prachtige staat, in juwelendoosje.
Dit collier met grote regelmaat en prachtige gereflecteerde zee/zoutwater parels. Uitstekend glanzende parels met zeer kleine niet zichtbare natuurlijke groeitekens en zonder vlekken. Alle parels zijn met de hand enkelvoudig geknoopt op een zijden draad.
Slot: fabricagemerk gegraveerd "WP" zilver gemerkt 835
Lengte ca. Rondom 89 cm
Afmeting parels: ø5.5mm
Glans: prachtig glanzend
Dikte: prachtig
Vorm: rond tot bijna rond
Herkomst: Duitsland
Conditie: parels in nieuwstaat in een nieuwe sieradendoos.
Wij zijn gespecialiseerd in het vinden en verkopen van hoogwaardige landgoedjuwelen en hoogwaardige zoutwaterparels van antiek en vintage tot modern en verlovingsringen. Bekijk onze unieke aanbiedingen op onze providerpagina (klik op Perlamur shop)
Let op: stel de kavels die u leuk vindt niet uit. De meeste van onze antiek en vintage zijn maar één keer te zien geweest, tenzij ze de reserveprijs niet hebben bereikt.
Wordt verzonden in sieradendoosje, als verzekerde internationale verzending
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl