De elegante medaillonhanger is gemaakt van 835 zilver en dienovereenkomstig gekeurd. Het is ontworpen als een scharnierend, ovaal medaillon dat ruimte biedt voor het inlijsten van foto's of haarlokken.
De voorzijde is floraal gedecoreerd met een tak met gegraveerde bladeren en een hangende bloem bezet met een ronde zalmrode Sardinische koraal bouton. De koraalbouton wordt stevig vastgehouden door een groot aantal tanden en is fijn gepolijst.
De prachtige medaillonhanger wordt gedragen aan een ankerketting met een veerringsluiting in 835 zilver.
Formaat hanger 4,5 cm x 2,5 cm
Grootte van Coral Bouton 5,5 mm in diameter.
Zeer mooie, verzorgde staat. waarschijnlijk een ontwerp van de werkplaatsen van Otto Hahn Bielefeld in Bielefeld. maar niet meer leesbaar geponst.
Wordt verzonden in een nieuw sieradendoosje/tasje.
Afgebeelde juwelendoosjes of displays maken geen deel uit van het aanbod.
Verzending als verzekerde waarde brief of DHL pakket.
OPMERKING: De douane- en invoerkosten van de respectievelijke landen zijn de verantwoordelijkheid van de koper.
Ik heb geen invloed op de verwerkingstijden van de rederijen in de betreffende EU-landen.
Als u vragen heeft over de levertijd, neem dan contact op met het postkantoor van uw land en wees geduldig indien nodig.
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl