Swingers

710 advertenties gevonden
We staan hier op de 1 of andere manier voor dezelfde reden, leer me kennen en we zien wel of er een klik, gelijkenis is! Mvg, P.s: mijn voorkeur bij een man, groot minstens zo groot als ik, iemand waar ik op zondag de fiets op kan, en de veldwegen in...nadien lekker douche in, en genieten van de inspanning en ontspanning....maar zoek er maar 1 gelukkige ;)
Heb jij tijd om regelmatig eens met me af te spreken en weet je wat een vrouw als ik wil en nodig heeft? Ik heb genoeg van al die relaties waar zo veel word in beloofd. Ik word toch zelf iedere keer belogen en bedrogen. Daarom, nu ga ik zelf op pad en ga ik mij ook amuseren. Ik zoek dus zeker geen vaste relatie. Leeftijd speelt voor mij geen rol, als je maar een verzorgd voorkomen hebt. Kus, Loes
Dit is voor mij helemaal nieuw maar op aanraden van een vriendin probeer ik het toch maar een keer. Ik ben al een heel aantal jaren gehuwd en de sleur zit er echt wel goed in. Ik mis de spanning van vroeger echt wel. Is er een man die me dit gevoel terug wil bezorgen? Ik zoek wel geen vaste relatie, dus als je gehuwd bent, geen probleem. Alleen samen genieten. Veel liefs, Heleen.
Hallo, wel gemanierde, niet rokende zeer nette man gezocht, voor potje stevige seks, het liefst in het weekend. Omdat mijn man dan altijd weg is met zijn sportvrienden. Maar je moet wel echt lief zijn, goed om kunnen gaan met het feit dat je met een oudere dame (hihi) te maken hebt, dus niet dat gedoe van een hey lekker wijf zal ik je ff pakken. Nee daar reageer ik niet. Genoeg uitleg voor nu, ik lees het wel in mijn inbox
Mannen moeten vooral humoristisch zijn, ruimdenkend, spontaan, open en eerlijk en liefst ook beetje romantisch. Geen macho maar beetje ijdelheid mag. Moet houden van goede gesprekken maar moet ook goed kunnen luisteren. De eisen die ik stel aan een partner vind je ook terug in mezelf. Een kok in de keuken is zeker een pluspunt. Eens lekker uit de bol gaan moet zeker kunnen
Mannen laat me niet wachten meer, kom me geil maken. Het is al zo lang geleden dus ik weet niet precies hoe ik zal reageren als je me weet geil te maken. Waarschijnlijk zal ik je heel graag snel willen zien. Ik hoop wel dat je discreet bent en dat seks gewoon seks is voor jou net als bij mij.
Door dik en dun ,leuke dingen doen ,en gezellig op de bank ,een fijne knuffelbeer, ben jij dat?
Leuke jonge dame is opzoek naar een lieve man voor sexdates, op een basis die regelmatig is. Tevens wil ik leuke tijden beleven en lekker uren lang chatten/praten op cafe, over het leven praten. ik zit er best wel doorheen. heb moeilijke tijden achter de rug namelijk. Ik zoek iemand die lief voor mij is en mij liefde kan geven en lekkere sex!
Ik ben erg op discretie en hygiene gesteld en dat verwacht ik ook terug. Ik varieer graag als het op standjes aankomt en ben eventueel ook wel in voor soft sm en lichte bondage. sta jij te springen voor een affaire met een seksbeluste vrouw, Ik wacht al op je, kanjer!!
Ik zoek een leuke vriend of vriendin om regelmatig eens mee op stap te gaan. Ik woon samen met mijn vriend maar hij komt zo goed als niet meer buiten. Ik wil dat nu nog niet, ik voel me te jong. Leeftijd speelt nu zo geen rol, als je maar niet TE jong en niet TE oud bent. En jaaaa, ik durf me wel eens laten gaan om van wat anders te genieten ook. Stout van mij? Ik dacht het niet!! Laat snel iets weten dat we snel eens kunnen stappen samen. xxx
Ik hoop dat jij dat ook wil. Dan samen wat eten en drinken en zien hoe we het verder uitbouwen.
Wie is er net zoals ik helemaal niet verlegen? Ik zou het spannend vinden om sex te hebben in het bos, langs het kanaal, in een pashokje. Altijd met de kans om betrapt te worden. Ik ben singel trouwens. Wie doet mee? xxx
Ik heb geen ideale man in gedachten; maar ik hou wel van een gebruinde huid en van mannen die licht behaard zijn. P.s: ik zie graag een profielfoto . Ik wil een man ontmoeten met de leeftijd van 25 tot 35 en ik wil ontmoeten voor vriendschap en misschien meer.
Exact een jaar gescheiden, nu toe aan een een fijne relatie met een lieve man. Wie weet bent je mijn ware? Contacteer mij snel!
Ik denk wel eens dat het me niet gaat lukken een leuke man tegen te komen als het maar om 1 keer sex mee te hebben is! Denk dat we allemaal wel eens de behoefte hebben om gewoon te spelen zonder verplichtingen toch? Heb jij dezelfde instelling dan kunnen we toch eens kijken wat we kunnen doen samen.
Eigenlijk ben ik wel een heel verlegen meisje, zo af en toe heb ik wel van die kriebeltjes en dan wil ik eens heel lekker uit de bol gaan en wat uitdagender zijn. Ik ben gek op sexy lingerie maar dan echt wel sexy. Iets wat een ander niet zou aandoen daar heb ik dan de hots voor. Die kriebeltjes wil ik graag delen met een echte man die weet hoe hij mij moet behandelen om me nog meer sexy te gaan voelen en dan verdwijnt dat verlegen meisje naar een echte vamp, waar ik dan van hou? Kom dat maar vr ...
Ik zou graag een man leren kennen die samen met mij wil genieten van de mooie dingen in het leven. Voor mij hoeft een vaste relatie niet want ik ben gehuwd. Door omstandigheden zijn mijn man en ik wat uit elkaar gegroeid maar we willen zeker samen blijven voor de kinderen. Een vaste partner om regelmatig mee af te spreken is van harte welkom. Knuffel Nele.
Ik ben gek op het theater en uit gaan met vrienden, mijn favoriete vakantieland is Italië. Ik hou er ook van om voor vrienden te koken. Spreekt je dit aan? Laat dan gerust een berichtje achter.
Zojuist ben ik begonnen aan mijn tour op het internet, alles is nog een beetje nieuw. Krijg ik berichtjes of moet ik zelf sturen :) x
Ik ben twee jaar vrijgezel na een relatie van drie jaar. Het vrijgezellenleven bevalt mij wel, maar mis toch een man in mijn leven. Zoek een volwassen man waar ik mij super mee kan amuseren, een serieuze babbel mee kan hebben, die oprecht, eerlijk en beleefd is. Die, als het nog even kan, ook een levensgenieter is en van koken en eten houdt. Ben zelf een hele vlotte vrouw die altijd haar mening zal hebben, zelfstandig is, en tegelijkertijd een klein hartje heeft.