Christopher Shaw is een multidisciplinaire schilder uit Noord-Engeland. Zijn werk is een samenspel tussen psychologische portretten, surrealisme en beladen met existentiële motieven. In de kern weerspiegelt zijn expressionistische stijl zijn eigen persoonlijke ervaring en omvat hij de menselijke conditie en relatie die we hebben met de wereld. Christopher heeft geëxposeerd in steden in heel Groot-Brittannië en in het buitenland en heeft onlangs in Londen geëxposeerd. Zijn reputatie groeit voortdurend met grote lof binnen de kunstwereld en heeft werk in verschillende internationale collecties.
Certificaat van echtheid aanwezig.
Schilderij wordt geleverd zonder lijst en wordt veilig opgerold in een koker. De afmetingen zijn 120 x 90 cm met 5 cm geverfde zijkanten en er is ook 5 cm onbewerkt canvasmateriaal zodat het gemakkelijk kan worden ingelijst.
EU-kopers houden er rekening mee dat er mogelijk extra btw en douanekosten zijn die moeten worden betaald voordat het kunstwerk wordt ontvangen.
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl