Innovatief en goed gemaakt dit beeld van Venus in een rode aluminium plaat met zwarte krassen, gemakkelijk aan de muur te hangen dankzij de praktische haak aan de achterkant kan dit werk met een eigentijds karakter ook buiten geplaatst worden dankzij de kwaliteit van de materialen gebruikt.
Het maakt deel uit van de collectie "Het nieuwe tijdperk van het matriarchaat", de auteurs zijn gericht op alle vrouwen die grotere dromen hebben dan de kansen die het leven hen biedt, het is gemaakt met milieuvriendelijke mortel en rijstschillen. De serie is gelimiteerd met slechts twintig genummerde stukken waarbij elk werk een uniek stuk is qua pigmenten en kleur.
De sculptuur, vrucht van de 4-handige synergie van Francioni en Mastromarino, een kunstpaar en een liefdespaar, is gemaakt volgens de traditionele techniek van het kleimodel tot de negatieve mal; het is niet 3D-geprint met een machine en om deze reden zijn er naast de artistieke waarde verwerkingskosten waardoor we geen aanbiedingen kunnen accepteren die lager zijn dan de toch al opzettelijk zeer lage reserveprijs.
De gekozen materialen minimaliseren het vervuilende percentage evenals de keuze van houtkrullen als vulmiddel voor verzending, de zeer stevige doos wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per expreskoerier inbegrepen in de kosten.
Eleonora Francioni en Antonio Mastromarino werken al ongeveer 20 jaar in hun kunststudio in Pietrasanta in Toscane. De laatste jaren is hun artistieke productie gericht op de vrouwelijke figuur en op de zoektocht naar eco-duurzame en gerecycleerde materialen als industrieel productieafval.
De laatste 3 setfoto's zijn ter verduidelijking ingevoegd en vertegenwoordigen niet het werk van dit kavel dat n. 7/20 van de eerste serie.
De werken van Francioni en Mastromarino zijn aanwezig in privécollecties in Nederland, België, Duitsland, Luxemburg, Spanje, Frankrijk, Portugal, Denemarken, Oostenrijk, de V.S. en Italië.
Hun studio is in Pietrasanta (Lu) in Italië.
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl