Algemene informatie
Carrosserievorm: Hatchback (3-drs)
Bouwjaar: apr. 2007
Modelreeks: mei 2003 - sep. 2007
Modelcode: L251
Tellerstand: 146.045 km
Kleur: Rood
Kenteken: 45-XD-PH
Technische informatie
Vermogen: 43 kW (58 PK)
Koppel: 91 Nm
Aantal cilinders: 3
Motorinhoud: 989 cc
Brandstofsoort: Benzine
Tankinhoud: 36 liter
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 341 x 148 x 150 cm
Wielbasis: 235 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 700 kg
Laadvermogen: 500 kg
GVW: 1.200 kg
Max. trekgewicht: 600 kg (ongeremd 250 kg)
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu
CO₂-uitstoot: 112 g/km
Energielabel: B
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 51 - € 56 per kwartaal
Leaseprijs: € 60 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
***Genoemde prijs is inclusief afleveringskosten; nieuwe APK, poetsen, afleveringsinspectie, tenaamstellen kenteken, vrijwaren, tellerrapport RDW. ***
Een kleine auto met de kwaliteit en prestaties van een grote bak. Deze Daihatsu Cuore is een heerlijke reisgezel in de stad, maar ook krachtig en sportief op de snelweg. Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer getint glas, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De uitrusting van deze Daihatsu is met centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Meer informatie:
https://www.autofirst-oldeman.nl/occasions/86484-daihatsu-cuore-1-0-12v-nagano-electrische-ramen-stuurbekrachtiging