Chevrolet Caprice Classic Coupe Automaat Low Rider

€ 39.950

Prijs:
€ 39.950
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
7 keer
Adverteerder:
VDN Automotive B.V.
Plaats:
Harderwijk
Telefoon:
0341414416
Activiteit:
5 jaar actief op Marktnet
Chevrolet Caprice Classic Coupe Automaat Low Rider "Imagination"

Algemene informatie
Merk: Chevrolet
Model: Caprice Classic
Type: Coupe Automaat Low Rider "Imagination"
Carrosserievorm: Coupé
Bouwjaar: jun. 1978
Tellerstand: 8.461 mijlen
Kleur: Blauw metallic
Kenteken: 86-VV-84

Technische informatie
Vermogen: 125 kW (170 PK)
Aantal cilinders: 6
Motorinhoud: 4.300 cc
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Automaat
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Ledig gewicht: 1.645 kg

Interieur
Interieur: Donkerblauw, Velours

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen


Opties en accessoires

Comfort & Interieur
  • Armsteun voor
  • Audioinstallatie met CD-speler
  • Elektrische ramen

Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Metaal-/micakleur

Veiligheid
  • Getint glas

Bijzonderheden

Met gepaste trots mogen wij aanbieden deze unieke low-rider Chevrolet Caprice Classic Coupe uit 1978.

Geen 2e van te vinden en de slogan: Van een liefhebber voor de echte liefhebber gaat in dit geval meer dan op.

Volledig opgebouwd met een versterkt chassis, hydraulisch pompsysteem, handgemaakt "button tuck" velours interieur en een waanzinnige airbrush special paint metallic lak. De APK geldig tot en met 06-2023 en klaar voor de actie.

We kunnen ons voorstellen dat je deze Caprice in het echt wilt zien en beleven, Bel je ons snel?


Bedrijfsinformatie

Elke auto bij ons wordt bij inname gecontroleerd. Het bovenstaande bedrag is de netto meeneemprijs zonder afleverkosten. Uw nieuwe auto wordt dan afgeleverd met een vloeistoffencontrole en schoongemaakt. Onze afleverkosten zijn €395,-. Uw auto wordt dan voorzien van een afleverbeurt,nieuwe APK,tenaamstellen en een professionele poetsbeurt. Ook inruil en financiering is mogelijk, bent u benieuwd naar de inruilwaarde van uw auto? Via whatsapp kunt u eenvoudig foto's van uw auto sturen om zo op afstand het beste voorstel te krijgen, het telefoonnummer daarvoor is 0657645660. Tevens is garantie ook mogelijk,vraag onze verkoopafdeling naar de mogelijkheden.

Mocht u vragen hebben of wilt u extra foto's ontvangen neem dan gerust contact met ons op,of kom deze auto bij ons in de showroom bekijken.Tel 0341-414416

Meer informatie:
https://www.vdnautomotive.nl/occasions?AdFrameSource=https://svl.autodealers.nl/1765729/114087698/