Algemene informatie
Carrosserievorm: Cabriolet
Bouwjaar: dec. 1937
Modeljaar: 2024
Tellerstand: 99.100 mijlen
Kleur: Yellow
Kenteken: DZ-52-99
Technische informatie
Vermogen: 85 kW (116 PK)
Aantal cilinders: 6
Motorinhoud: 4.257 cc
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Ledig gewicht: 2.040 kg
Interieur
Interieur: Bruin, Leder
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu
Emissieklasse: Euro 0
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen
Een zeer bijzondere Rolls-Royce 25/30 Coachwork by Barker uit 1937! In unieke staat en zeer origineel, tevens met veel historie!
Exterieur:
Het exterieur van de Rolls-Royce is uitgevoerd in zijn originele kleurcombinatie van Yellow/Black. Tevens zijn alle originele chroomdelen aanwezig en verkeren deze allen in uitstekende staat, denk hierbij aan de bumpers, grille, raamlijst, de verlichting en het bagagerek. Uiteraard is voor op de radiateur de welbekende Spirit of Ecstasy aanwezig.
Interieur:
Het interieur van deze Rolls-Royce is in goede conditie. Uitgevoerd in het bruin leder met bruin tapijt. Het volledige dashboard is verchroomd, dit is kenmerkend voor de carrosserie bouwer Barker. Het interieur is voor grotendeels volledig origineel en verkeert in een gebruikte maar zeer goed onderhouden staat.
De techniek:
De techniek van de Rolls-Royce is in uitstekende conditie, uitgevoerd met zijn originele 4.257cc 6-cilinder lijn motor die een vermogen levert van 115 pk! Het vermogen wordt overgebracht door een goed schakelende handgeschakelde versnellingsbak. De remmen van de Rolls-Royce 25/30 werken goed. De motor is volledig gerestaureerd en verkeert dan ook in zeer goede staat!
De historie:
De historie van deze Rolls-Royce is bekend, dit betreft chassisnummer GMP46 en is op 12 augustus 1937 nieuw geleverd aan de heer Ralph Jump (60 Park Lane). In 1968 is de GMP46 cadeau gedaan aan Gravin de Brye als huwelijkscadeau van haar man. De auto blijft jaren in de zelfde familie! Is de laatste 49 jaar van 1 eigenaar geweest waarna de auto in 2018 naar zijn laatste, Nederlandse eigenaar is gegaan!
Albers Sportscars & Classics is al sinds 1959 actief in de autobranche!
Inruil? Geen probleem wij ruilen zowel Campers, Motoren en Auto's in!
Trade? No problem, we will exchange Campers, Motorcycles and Cars!
Handeln? Wohnmobile, Motorräder und Autos, kein Problem!
We speak English!
Wir sprechen Deutsch!
Op onze website vindt u een uitgebreid foto verslag.
On our website you will find an extensive photo report.
Auf unserer Website finden Sie eine umfangreiche Fotoreportage.
We are The Donkervoort Specialist since 1994!
www.alberssportscars.com
We can Ship World Wide! (request a quote to your address)
Meer informatie:
http://www.autoalbers.nl