Algemene informatie
Carrosserievorm: Hatchback (5-drs)
Bouwjaar: jul. 2011
Tellerstand: 74.851 km
Kleur: Geel
Kenteken: T-865-NF
Technische informatie
Vermogen: 50 kW (68 PK)
Aantal cilinders: 3
Motorinhoud: 998 cc
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/65 R14
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 157 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 343 x 163 x 147 cm
Wielbasis: 234 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 805 kg
Laadvermogen: 385 kg
GVW: 1.190 kg
Interieur
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu
CO₂-uitstoot: 103 g/km
Energielabel: A
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal
Stijlvolle vormen en een verzorgd interieur maken u meteen duidelijk dat u hier met een Franse auto te maken hebt. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de rijke uitrusting horen ook witte knipperlichten, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch bedienbare ramen en bumpers en spiegels in carrosseriekleur.
Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Deze Peugeot is voorzien van isofix-aansluiting, toerenteller, verstelbaar stuur en bekerhouder.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Peugeot, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Ook Buiten onze openingstijden zijn wij Geopend op afspraak. Belt U Voor een Afspraak! Mvg Autocentrum A Van Den Broek
Wij weten als geen ander dat het kopen van een nieuwe auto voor veel mensen een hele opgave is.
Hierbij zijn betrouwbaarheid en de prijs belangrijke factoren. Door onze jarenlange ervaring bij het inkopen van auto’s weten wij als geen ander welke auto’s wij wél en welke vooral niet te koop aan moeten bieden aan onze klanten. Hierdoor koopt u bij Autocentrum A Van Den Broek altijd een kwaliteitsoccasion. Bovendien zijn al onze occasions voorzien van originele onderhoudsboekjes en eventuele garagerekeningen. Kortom een auto voor jarenlang rijplezier.
AUTOCENTRUM VAN DEN BROEK HEEFT EEN WISSELENDE VOORRAAD MET EEN VOLLEDIGE...
Meer informatie:
https://www.autocentrumvandenbroek.nl/2781619/114088003/