Honderd jaar eenzaamheid' door Gabriel Garcia Marquez. 2e Britse editie, tweede druk. Gepubliceerd door Jonathan Kaap (1973)
Conditie: zeer goed tot bijna goed. Degelijke binding en een zelden schone inhoud, met frisse en witte pagina's. Compleet met originele stofomslag met slechts een klein verlies en slijtage aan de randen. Een bijzonder schoon ex-bibliotheekboek, één stempel op plakken en papierstrook bevestigd op vrij schutblad, waarschijnlijk verwijderbaar als u dat wenst. Verder in prima staat; een verzamelaarswaardig helder en strak exemplaar!
Door velen beschouwd als een meesterwerk van de moderne literatuur. De roman vertelt het verhaal van de mythische stad Macondo door de geschiedenis van de familie Buendia te vertellen. Een tragikomische slimme en rijke kroniek van leven en dood van de mens." 422 pagina's.
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl