Kaeser M27 M27 (bj 2024)

€ 14.500

Prijs:
€ 14.500
Hoogste bod:
Nog niet geboden
Sinds:
39 uur
Gezien:
10 keer
Adverteerder:
ROOSSINK
Plaats:
Doetinchem
Telefoon:
+31637396027
Activiteit:
7 jaar actief op Marktnet
Kaeser M27 M27

Bouwjaar: 2024
Constructiejaar: 2024
Bedrijfsuren: 3
Toepassingsgebied: Bouw
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
Neem voor meer informatie contact op met Yannick Roossink (+31637396027, [email protected]) of Tygo Roossink (+31611845259, [email protected])

Onder de geluiddempende kap van de Mobilair M 27 van krasbestendig, corrosievrij rotatiegesinterd polyethyleen steekt een ware krachtpatser: Het schroefcompressorblok met het energiebesparende Sigma Profiel is geschikt voor continue belasting en wordt aangedreven door een krachtige, watergekoelde dieselmotor van Kubota. De Mobilair M 27 levert een debiet van 2,6 m³/min bij 7 bar, wat meer dan genoeg is voor de aandrijving van 2 breekhamers van 20 kg of van andere werktuigen zoals persluchtlansen of -beitels, aardraketten of straaltoestellen. Daarnaast zijn er optionele, interessante extra uitvoeringen: Hij kan met een geïntegreerde nakoeler en condensaatafscheider voor koele, droge perslucht en/of 6,5kVA-generator worden geleverd. Het debiet van de generatorvariant bedraagt 1,9 m³/min bij 7 bar.

Met 17,9 kW is de M 27 het ideale gereedschap voor milieuzones omdat voor deze vermogensklasse de roetfilterplicht niet geldt.

En koude ochtenden zijn geen probleem voor de compressor: de standaard gemonteerde, antivriesregeling beschermt de gereedschappen tegen vorst- en corrosieschade. Alle onderhoudsplekken zijn dankzij de ver openende geluiddempende kap eenvoudig en snel te bereiken. Als optie kan een praktische slanghaspel met 20 meter lichte slang worden geleverd. Zo kan de persluchtslang ruimtebeparend worden opgeslagen.

Prijs:€14,500.-

Meer informatie:
https://www.roossinktc.nl/