Caraboat M0722

€ 19.950

Prijs:
€ 19.950
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
9 keer
Adverteerder:
Metropole Classics BV
Plaats:
DRUTEN
Telefoon:
0031653328817
Activiteit:
14 jaar actief op Marktnet
Caraboat M0722

Inrichting: Toercaravan

De Caraboat is ontworpen en gemaakt in Nottingham en was de uitvinding van Tom Carr. Hij maakte ze drie jaar lang in zijn kleine fabriek in Sutton-in-Ashfield, Notts. De romp is ontworpen door John Askham, een scheepsarchitect, en de mallen zijn gemaakt door Bourne Plastics uit Langer, waarbij de eerste Caraboot in 1971 van de productielijn rolde. De Caraboat heeft een uitzonderlijk stevige romp van glasvezel, met een chassis dat aan de binnenkant is gebouwd, weg van het weer en het water, alleen de ophangingseenheden en remmen, zijn aan de buitenkant van de romp gemonteerd. Caraboat is geen conventionele caravan. Aan de achterzijde is een achteringangsdeur aanwezig. Aan de voorkant heeft het wat alleen kan worden omschreven als een Frans raam, met het kleine putdekgedeelte met twee kleine zitjes. In de cabine heeft het vier volledige slaapplaatsen, een fornuis met oven, een volledige gootsteen en afdruiprek, kledingkast en een toiletruimte, alles in een caravan/boot van slechts 16 voet lang.

"De fascinatie voor dit meest ongewone vaartuig wordt nog groter als het een boot wordt. Rijd de Caraboat achteruit het water in, trek een pin uit de trekhaak en hij klapt tegen de voorkant op, zet hem op zijn plaats. Voeg al het vaargerei toe, zoals spatborden ter bescherming van de romp, de buitenboordmotor, stokken, lifebelt en meertouwen. En nu is het een zelfvarende boot
Deze Caraboat verkeert in zeer fraaie staat. Hij komt uit Engeland en heeft alle eigenschappen die je van een caravan verwacht en hij kan varen!


Bedrijfsinformatie

Metropole is uniek , het is 30.000m2 automotive experience, met meer dan 400 auto's en vrachtwagens. Het museum is geopend op zaterdag en zondag van 10:00 tot 16:00. De showroom is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00, zaterdags van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij zitten 25 km van de Duitse grens en zijn heel gemakkelijk bereikbaar via de snelweg.
We kunnen ook transport voor de auto regelen over de hele wereld.---------------

Metropole ist einzigartig, es ist ein 30.000 m² großes Automobilerlebnis mit mehr als 400 Autos und Lastwagen. Das Museum ist nur samstags und Sonnstag von 10:00 bis 16:00 Uhr geöffnet. Der Showroom ist von Mittwoch bis Freitag von 10:00 bis 17:00 Uhr geöffnet, sammstags von 10.00 uhr bis 16.00 uhr.. Wir befinden uns 25 km von der deutschen Grenze entfernt und sind sehr gut über die Autobahn zu erreichen.
Wir können auch den Transport des Autos in die ganze Welt arrangieren. -----------

Metropole is unique, it is a 30,000m2 automotive experience, with more than 400 cars and trucks. The museum is only open on Saturday and Sunday from 10:00 to 16:00. The showroom is open from Wednesday to friday from 10:00 to 17:00 and saturday from 10.00 hour til 16.00 hour.. We are located 25 km from the German border and are very easily accessible by motorway.
We can also arrange transportation for the car all over the world.----------

Wir sprechen Deutsch, we speak English, en natuurlijk ook Nederlands.

Meer informatie:
https://www.metropole.nl/sales-occasions/35357003