Anders kijken, anders denken, anders doen.

Sinds:
3 maanden+
Gezien:
8 keer
Adverteerder:
Martin Reul
Plaats:
Den Haag
Activiteit:
3 jaar actief op Marktnet

Als we iets willen bereiken, dan zullen we in actie moeten komen. Bij tegenslag komt namelijk niemand vanuit zichzelf in beweging. Er is altijd een prikkel nodig om mensen te laten doen dat je wilt dat ze doen. Die heb ik hier de naam psychosociale ondersteuning op spiritualistische grondslag gegeven.

Ieder mens begrijpt dat het stellen van doelen en het verwezenlijken ervan twee verschillende dingen zijn. Aan beide dient kritisch zelfonderzoek ten grondslag te liggen (wie ben ik, waar sta ik, waar wil ik heen?). Door de gebruikelijke therapeutische werkwijze los te laten omdat ons gedrag medebepaald wordt door de manier waarop wij denken. Dit denken zijn vaak opgelegde patronen in onze opvoeding, scholing maar ook door de invloed die andere mensen op ons hadden of zelfs nog steeds hebben.

Het is beslist niet de bedoeling om even een keer iets te doen en dan maar af te wachten wat er gaat gebeuren. Nee, mijn methode is erop gericht dat mensen continue aan zichzelf gaan leren werken. Niet zomaar een keertje iets doen, maar continue en frequent het juiste doen. De door mij in de loop der jaren ontwikkelde methode is erop gericht dat we bij onszelf de wil tot zingeving ontdekken, dan betreden we een nieuwe wereld met totaal nieuwe mogelijkheden. Dat is de wereld van het transpersoonlijke denken. Als we die eenmaal ingeslagen weg voortgaan dan zijn we in staat de overstap naar transcendente, lichamelijke en geestelijke balans te maken.

ALS JE EEN HUIS BOUWT BEGIN JE TOCH NIET MET DE MUREN?

Zonder enig fundament? Als je aan jezelf gaat werken, bouw dan vanuit mijn unieke methode daaromheen als een huis, op een stevig fundament en in een logische volgorde. Alleen dan blijven ze overeind in storm van tegenslag