De Nissin MG10 + Air-10S is een pakket met daarin de Nissin MG10 reportage flitser + Air 10s Commander kit. De Nissin MG10 is een uitstekende toevoeging aan het Nissin Air System (NAS). Deze high-end TTL systeemflitser, met richtgetal 80 (ISO 100, 200mm) en een bereik van 24-200mm, is voorzien van een aangename handgrip die zowel links- als rechtshandig te gebruiken is. De MG10 is in combinatie met de meegeleverde Nissin Air 10S Commander draadloos aan te sturen tot een afstand van 30 meter.
De Nissin MG10 is voorzien van een 8x AA batterij magazijn. De oplaadtijd bedraagt 3,5 seconden en met volle baterijen kan de MG10 zo'n 200 keer flitsen. De voeding wordt naast voor het flitsen ook gebruikt voor de stroomvoorziening van de motor gestuurde zoomkop. De kop beweegt fysiek mee wanneer je in- en uitzoomt met jouw lens en past zich zo automatisch aan de brandpuntsafstand aan.
De Nissin Air 10s is speciaal ontwikkeld voor het gebruik van de Nissin Air System radiografische TTL-flitssturing via de 2.4GHz frequentie. In combinatie met de Nissin MG10 is het nu heel eenvoudig om te werken met geavanceerde meervoudige draadloze flitsbelichting. Alle Nissin flitsers ondersteunen High Speed Synchronisatie. De TTL-commander kan door het Nissin Air Systeem meerdere geschikte flitsers tegelijk aansturen. Daarnaast beschikt het systeem over flitsbelichtingscorrectie in 1/3 stops tot 1/256 van het vermogen.
De MG10 is geschikt voor het gebruik van de Nissin Air System radiografische TTL-flitssturing. Het gebruik van de MG10 met de NAS-functie maakt het gemakkelijk om te werken met geavanceerde meervoudige draadloze flitsbelichting, op dezelfde manier als met normale TTL-flitssystemen. De Air 10s ondersteunt functies als rode-ogen reductie, slow-sync en high-speed flitssynchronisatie. Een ideaal systeem voor strobist-fotografie, complexe belichtingen en creatief flitsen in de studio of op loctie.
De MG10 is geschikt voor de meeste Sony DSLR camera's. De flitser is bruikbaar met het Canon E-TTL en E-TTL II flitssysteem, het Nikon i-TTL en iTTL-BL flitssysteem, het Sony ADI/P-TTL systeem en de Fuji en 4/2 TTL systemen. Ook is het mogelijk om de MG10 als draadloze TTL slave-flitser te gebruiken in combinatie met originele merkflitsers.
Meer informatie:
https://www.cameraland.nl/nissin-mg10-air-10s-sony