Dit kavel is geproduceerd voor de productie van luxe meubelproducten
Dankzij jullie feedback in februari hebben we veel geïnvesteerd om jullie deze topstoffen wereldwijd aan te kunnen bieden!
Luxury Living Group is een high-end meubel- en accessoirebedrijf onder leiding van Club House Italia Spa, dat onder andere het merk Casa Heritage Collection en verschillende licenties bezit, waaronder Bentley Home, Trussardi Casa, Fendi Casa, Kagan NY Collection, Loro Piana Interior's.
Prachtige Bugatti Artemide Gold stof, geproduceerd door de Luxury Living Group. Middelzware stof (600 g/m) van katoen en viscose van de hoogste kwaliteit, gecombineerd met een prachtige tegengesneden fluwelen decoratie met prachtige iriserende kleuren.
Deze stof is slijtvast en voelt stijf aan en leent zich voor verschillende doeleinden in de interieurinrichting.
Perfect voor het bekleden van banken, fauteuils, stoelen en kussens, ook geschikt voor het maken van verfijnde zijgordijnen en valletjes.
Dimensies:
590 x 145 cm
Gewicht: ca. 600 g/m
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl