Algemene informatie
Segment: Chopper
Bouwjaar: jan. 2007
Tellerstand: 31.350 km
Kleur: Zwart
Kenteken: MR-HN-62
Technische informatie
Vermogen: 89 kW (121 PK)
Aantal cilinders: 2
Cilinderinhoud: 1.131 cc
Transmissie: Handgeschakeld
Maten
Wielbasis: 170 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 292 kg
Laadvermogen: 196 kg
GVW: 488 kg
Interieur
Aantal zitplaatsen: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Helemaal origineel en de mooiste Vrod ( Night-Rod ) uitvoering met de originele upgrade ( bouwjaar afhankelijk ) van het extra dikke achterwiel.
Zie de lage km stand wat heel aantrekkelijk is .
Graag afspraak maken voor bezichtigen en eventueel proefrit.
Heeft u interesse in deze of andere auto's , of gewoon om eens in de werkplaats te kijken.
U kunt bellen off appen met : Maarten van Dijk
Tel : +31654235301
Autobedrijf van Dijk
Industrieweg 21A
5731 HP Mierlo
Zie ook vandijkautobedrijf.nl, vandijk-trs.com, wrangler4live.nl
Van Dijk Trading Rent and Sales Bv is partner van Autobedrijf van Dijk en ook op dezelfde locatie gevestigd. De verkoop en reparaties worden profesioneel uitgevoerd met de moderne werkplaats en ervaren personeel .
In de werkplaats hebben we genoeg werkplekken voor uw auto. Wij kunnen met het uitlees apparatuur een mooie diagnose stellen , tevens met de moderne 3d uitlijn camera's die de wielstanden opmeten , van uitgebreide tot kleine reparaties, apk, schade regelingen en reparaties , taxaties , ruit vervangen / reparatie , uw auto is van A tot Z in goede handen.
Wij werken graag op afspraak zodat wij uw tijd en onze tijd goed kunnen plannen.
Door de jaren heen hebben wij veel plezier in de in- en verkoop van Jeeps ( Wranglers ) en de reparaties en aanpassingen daaraan.
Onze wrangler4live is een nieuw concept waar wij aan werken . De oude en nieuwe Wranglers ( young-timers , oldtimers of de nieuwste 2019 unlimited modellen) krijgen hier de extra aandacht om een extra dimensie te geven aan het ultieme 4x4 plezier .
Ook de oldtimers , pick-ups , sportcars ( Corvettes , Chevrolets , Gmc, Ford usa, Lincoln , Chrysler ) veelal amerikanen zijn voor ons zeker niet onbekend.
Uit onze voorraad worden special cars verhuurd aan speciale doeleinden.
Een extra service is het verzorgen van laadpalen voor uw elektrische auto, u kunt ons benaderen en wij sturen een offerte.
Onze samen werking is met 2b-green Bv " 2B Green is DE duurzaamste partner voor iedereen die elektrisch wil rijden."
Bel voor meer informatie met Maarten van Dijk, telefoon 0492-556260 of 0654235301.
Zie ook vandijkautobedrijf.nl , vandijk-trs.com , wrangler4live.nl voor meer bedrijfs informatie.
Ook voor apk, reparaties, onderhoud en algehele schade afwerking.
Meer informatie:
https://www.vandijkautobedrijf.nl/2762363/104030023/