Sublieme trouwring ontworpen door Van Cleef & Arpels.

N.o.t.k.

Prijs:
N.o.t.k.
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
14 keer
Adverteerder:
Adin
Plaats:
Antwerpen
Telefoon:
003232136500
Activiteit:
14 jaar actief op Marktnet

Adin is ook gespecialiseerd in trouwringen en andere sieraden van bekende ontwerpers zoals Van Cleef & Arpels, Chris Steenbergen, Kutchinsky, Georg Jensen, Cartier, Lucien Falize, Gucci en Tiffany & Co. Bekijk onze website voor het huidige aanbod.

Wanneer u een trouwring zoekt die uniek is, wij hebben een uitgebreide collectie ontworpen door gekende en minder gekende designers.

Adin zorgt ervoor dat u, uw geen zorgen hoeft te maken over uw trouwring op uw speciale dag. Want service en klanttevredenheid spelen een belangrijke rol.

Adin, Vestingstr.16 B-2018 Antwerpen, Belgisch telefoonnummer 03/2136500, Nederlands telefoonnummer 0032/32136500, www.adin.be, [email protected]

Adin is niet alleen aanbevolen door collega-juweliers maar ook door de talloze koppels die u voor zijn gegaan in hun zoektocht naar de perfecte trouwring.

Indien u vragen hebt contacteer ons gerust via e-mail of telefoon.

Wij hopen uw spoedig bij te staan in de zoektocht naar de perfecte vintage Van Cleef & Arpels trouwring.

Meer informatie:
http://www.adin.be