Locomotief met Digital-decoder mfx+ en uitgebreide functies. Ook heeft hij een geregelde hoogvermogen aandrijving. 2 assen aangedreven. Driepuntsfrontsein en twee rode sluitseinen wisselend met de rijrichting, conventioneel in bedrijf, digitaal schakelbaar. Frontsein aan loceind 2 en 1 afzonderlijk digitaal schakelbaar. Als de koplampen aan beide uiteinden van de locomotief zijn uitgeschakeld, is er aan beide uiteinden een dubbele "A"-lichtfunctie. De locomotief heeft metalen zij- en eindbeugels.
Lengte over de buffers 21 cm.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------------
Product is in uitstekende staat, als nieuw. Absoluut geen beschadigingen, geen gebruikssporen. Alle documenten zitten in de originele doos.
Wordt in zijn originele doos aangetekend en verzekerd verzonden naar de klant
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl