Ardennenplezier is een zeer succesvol bemiddelingsbureau dat in Nederland en België reclame maakt voor mooie vakantieparken en -woningen in de Ardennen, Eifel en Luxemburg. Wij nemen met veel plezier de zorg voor verhuur uit handen.
Plezier voor u en voor uw gast geeft ons plezier. Ardennenplezier werkt!
De 7 plezierredenen om met ons samen te werken:
- Zeven dagen per week zijn wij bereikbaar van 10:00 tot 22:00 uur (ook op zon- en feestdagen). Dit geldt voor eigenaar en huurder.
- Onze website www.ardennenplezier.nl trekt maandelijks 30.000 potentiële bezoekers. Op Google staan wij op de eerste pagina.
- Wij bezoeken zelf uw accommodatie, om persoonlijk kennis te maken. Wij maken foto’s van het vakantiehuis waarvan we weten dat deze aansprekend zijn voor gasten.
- De gegevens en foto’s van uw vakantiehuis plaatsen wij op onze website en onderhouden deze. Gratis!
- Promotie: wij hebben een groot klantenbestand. Wekelijks plaatsen wij meerdere berichten op Facebook en versturen wij een nieuwsbrief.
Wij maken en plaatsen advertenties met uw vakantiewoning op diverse vakantiewoningenzoeksites. Gratis! - Wij regelen en coördineren de boekingen. Wij hanteren geen reserveringskosten. Wij rekenen alleen een schappelijke provisie over de kale huurprijs.
- Wij zijn eerste aanspreekpunt voor de gasten. Geen taalbarrières: wij spreken en schrijven Nederlands, Engels, Frans en Duits.
Plezier en succes ervaren bij de verhuur van uw vakantiewoning?
Mail ons voor meer informatie: [email protected]