Tot op de dag van vandaag bewaard in een privékelder.
Hoog vulniveau en zeer goede bewaarcondities. Volledig gerijpt en daarom nu goed op dronk of in de kelder voor de komende 25-30 jaar.
Dit is een uiterst zeldzame wijn om jarenlang in de kelder te bewaren!!! Een gelimiteerde editie (772 flessen) geproduceerd en alleen gelanceerd in Magnum-formaat (1,5L). De wijn werd persoonlijk gevinifieerd door de voormalige wijnmaker van Cvne-wijnmakerij, Chus Madrazo, slechts een paar keer per decennium. Jarenlang gerijpt en gerijpt in de oude "begraafplaats" kelder in het dorp Laserna, La Rioja Alavesa. De wijn werd halverwege de jaren 2000 op de markt gebracht voor ongeveer 100-130€ en was in Spanje zelf bijna nooit te koop.
Fles nr. 266 / 772 geproduceerd. 85% Tempranillo, 10% Graciano, 5% Mazuelo. Vintage 1994 wordt unaniem beschouwd als een van de beste vintages van de tweede helft van de 20e eeuw in Rioja. Het werd door de Regulatory Board van Rioja als "Excellent" geclassificeerd, de hoogst mogelijke beoordeling sinds 1982.
*** Alle internationale pakketten worden verzonden met de hoogste kwaliteitsnormen: via de premium "UPS International Express", de snelste service tegen handtekening van de koerier. Verpakt in een speciale wijnkist officieel gecertificeerd door UPS/DHL. Flessen zijn individueel verpakt, één voor één, en verpakt in een 3 lagen noppenfolie. Vanwege de aard van de wijn en de waarde van de producten worden alle kavels verzekerd verzonden. Zendingen naar China en Hong Kong zijn niet beschikbaar. ***
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl/